Chyba trzy razy zaczynałam pisać ten wpis. Ciągle usuwając zdania nie mogłam skupić się na tym od czego powinnam zacząć. Ten rok minął mi niesamowicie szybko, intensywnie, pracowicie i przyjemnie. Nie ma co ukrywać, że nagroda, którą zdobyłam rok temu bardzo pomogła mi się rozwinąć i dała motywacyjnego kopa do roboty. Tegoroczna edycja konkursu i zgłoszone do niej blogi dały mi dużo do myślenia. Powiem szczerze, poprzeczka jest podniesiona bardzo wysoko i z roku na rok będzie coraz trudniej dorównać tym, którzy wygrali do tej pory.
 

Blogowanie to już nie tylko suche notki, kilka przemyśleń i ładnych zdjęć. To całe życie i wiedza autorów, którzy je piszą. I wiem, że Ci którzy zwycięskie blogi prowadzą dają z siebie sto procent. Ciężka praca, godziny spędzone na dopieszczaniu treści, stałe dokształcanie się, a także budowanie relacji z czytelnikami, dbanie o wygląd bloga i wiele wiele innych. Trzeba po prostu stale się rozwijać, bo jak staniemy w miejscu to tak naprawdę się cofamy.

oddaję koronę miss Konradowi 😀

Wielkie ukłony składam moim tegorocznym faworytom-zwycięzcom, a są to blogi: JadłonomiaJak oszczędzać pieniądze, oraz Halo Ziemia. Bardzo cieszę się, że wyróżnione zostały również blogi Mr. Vintagejestem.mobi, oraz kanał Polimaty.
Szkoda, że żadnej nagrody nie zdobył vlog Radzka, oraz blog Makóweczki – moi faworyci w swoich kategoriach. Tak, czy siak te dziewczyny są wygrane i bez nagród, bo robią kawał dobrej roboty.

Mam nadzieję, że wszystkie te nagrody przyniosą zwycięzcom wiele radości, tak jak mi przyniosła zeszłoroczna nagroda 🙂 I powtórzę to co powtarzam wszędzie – dla mnie to był niesamowity zapalnik, choć i tak twierdzę, że dopiero się rozkręcam 😉
 
  • To chyba jedna z trudniejszych ról, być jurorem 😉

     
  • To miłe że się docenia blogi, nie wszyscy wiedzą ile czasu potrzeba aby coś stworzyć.

     
  • Tak, to prawda. Tworzenie bloga to duży wysiłek zarówno czasowy jak i intelektualny. Pozdrawiam 🙂