Tymoteusz urodził się 6 lutego, ponad pięć lat temu. Przeżyliśmy kolki, ząbkowanie, przejście z pieluch na nocnik. Zawsze dzielnie i na luzie. Nie wiem kiedy te pięć lat przeleciało mi między palcami, ale wiem jedno – cieszę się z każdego wspólnego dnia i coraz bardziej zdaję sobie sprawę z tego, że Tymek taki jak jest teraz, nie będzie już nigdy. 

Zanim zdążę powiedzieć „placek z jagodami” on zacznie chodzić na randki, albo pójdzie na pierwsze wagary, a mi pojawią się siwe włosy. Coraz bardziej zaczynam dostrzegać w nim różnice. Uwielbiam przyglądać mu się, gdy się bawi, albo jest na czymś skupiony. Widzę jak staje się coraz bardziej przenikliwy, śmiały i dojrzały. 

4

1

2

3

Poznaj mojego syna – pyskatego łobuza i grzecznego aniołka w jednym. Fana Zygzaka McQuinna, Angry Birds i omletów z szynką. Najlepszego budowniczego domów z poduszek jakiego znam. 

Tymek na co dzień jest dzielnym przedszkolakiem, a w wolnych chwilach podbija świat. Czasami, gdy ma ochotę to pomaga mi miksować ciasto, albo z ciekawością przygląda się jak w garnku pękają ziarna kukurydzy.

Przedstawiam Ci go, bo Tymek będzie tu częstym gościem, a niekiedy nawet współtwórcą treści. Pokażę Ci jak spędzamy razem czas i co zrobić żeby nie zwariować po raz setny słysząc pytania takie jak „A co to?”, „A po co?”, „A dlaczego?”

Poznaj największy projekt mojego życia…

10547445_833485253336752_9094950653427382710_n

00661234360_224918797659647_8027982_n

 

 
 • Joanna Glogaza

  Jak już mówiłam, zazdroszczę tego bohatera:) Nie myślałaś, żeby przenieś/dołożyć ikonki social media bezpośrednio nad komentarze, na koniec posta? Chciałam dać lajeczka i myślałam, że się nie da, dopiero po dłuższych poszukiwaniach odkryłam że ikonki są na początku posta.

   
  • Paulina Wnuk

   Dziękuję :* A co do ikonek to nie mogłam znaleźć odpowiedniej wtyczki, ale już mi się udało i przyciski są pod postem 😀

    
 • Olie

  Pamietam jak poznałam go na naszym szkolnym korytarzu juz wtedy byłam nim oczarowana a później odwiedzajac Was moglam poznać go bliżej bo i poznali sie z Fabianem 😉
  Czas odswieżyc znajomosc chlopakow 😉

   
 • taki projekt to pasmo sukcesów 🙂