Blogowanie/ Na co dzień

Bądź kreatywny

Jakiś czas temu zapowiedziałam Wam blogowe zmiany. Otóż informuję, że nadchodzą one wielkimi krokami. Przenoszę treści, mam już nowe logo, znalazłam ładny szablon, planuję i projektuję moją nową blogową przestrzeń.

Ostatnie dni spędzam na kreatywnym myśleniu i wyciąganiu z siebie rzeczy i umiejętności, które kiedyś sprawiały mi przyjemność. Jestem fanką ładnych obrazków i literek. Lubię słowa, poezję, piosenki. Lubię ładne rzeczy kolory, kształty i wszystko co w jakiś sposób może mnie wyrazić.

Dziś chciałabym pokazać Wam jak spędziłam sobotni poranek. Długo myślałam nad tym, jak kreatywnie napisać o sobie na nowym blogu. Nie chciałam sztywnej historii o tym jak to kocham gotować i skąd wzięła się pasja do filmowej kuchni. Chciałam przedstawić się z bardziej ludzkiej strony. Pokazać choć częściowo kim jestem i co mnie interesuje, poza oczywistymi sprawami. Z pomocą przyszły mi moje pamiętniki z nastoletnich lat. Mając około 13 lat, po pierwsze uwielbiałam spisywać ulubione wiersze, a po drugie nałogowo wycinałam z gazet różne rzeczy tworząc z tych wycinków kolaże.

 

Może nie byłam tak zdolna jak Ewelina Lebida, ale sprawiało mi to sporo frajdy. Zatem w sobotni poranek ubrałam się i układając w głowie plan wyszłam na zakupy. Kupiłam wszystko co było mi potrzebne do tego, żeby na obiad przygotować coś, co właściwie będzie gotowało się samo, bo praca artysty to nie przelewki i aby stworzyć dzieło sztuki, trzeba się na tej pracy skupić.

W drodze powrotnej zaszłam po kawę do McDonald’s (darmową haha) i prędziutko do domu, aby jeszcze z gorącą kawą usiąść przed stosem gazet, z których planowałam wyciąć wszystko co tylko się da.

Pierwszy raz od X lat poczułam się jak wtedy, gdy byłam nastolatką wycinającą te różne rzeczy i spisującą wiersze. Powiedzmy sobie szczerze – repostowanie fotek na soup.io to nie jest ta sama zabawa.

Część mojej pracy wygląda tak:
Jutro pokażę Wam co jeszcze zmieni się na blogu, oraz czego będzie więcej.
 

INSTAGRAM

 • Mylaam mylaam i wymylam na blogu nowy tekst ohellip
 • 4365 Gwny cel na 2018 czasami po prostu zamkn mordhellip
 • 3365 Jej wasne sztormy byy zawsze najstraszniejsze I w gbihellip
 • 2365 Ubiegy rok przynosi zmiany jedna po drugiej nie dajchellip
 • 1365 There is a way to look at the pasthellip
 • No cze cze elo siema hello hi yo jo selfiehellip
 • jeszcze jak szczecin mio miojest elo cze tb throwback tbthellip
 • about last night protokultura party aboutlastnight psytrance hello instagood nighthellip
 • Gdybym bya raperem to zatytuowaabym mj album ycie to piernikhellip

You Might Also Like

 • O tak. W tym świecie TRZEBA Z PAPIEREM PRACOWAĆ, ŻEBY NIE ZWARIOWAĆ. 🙂 Pozdrawia moje alterego – Veni, vidi, nabazgraczi 😉

   
 • Marta

  Kiedyś uwielbiałam takie wycinanki, też nie wiem czemu teraz tego nie robię 😀 (dodałam komentarz pod tym wpisem wcześniej, a teraz go nie widzę?)

   
  • Paulina Wnuk

   Bo ten (i inne wpisy) były wcześniej pod moim poprzednim adresem, a przy przenosinach bloga nie udało mi się przenieść komentarzy 🙁