Whitify Carbon – idealna biel zębów. Opinie specjalistów. Jaka cena?

Półki sklepowe uginają się od magicznych past, które mają w niesamowity sposób wybielić nasze zęby i sprawić, że będziemy oślepiać uśmiechem. Czy warto wydawać pieniądze na różne marki, poszukiwać tej jednej jedynej, skoro na rynku dostępna jest pasta wybielająca z węglem aktywnym? Naszym zdaniem, zdecydowanie łatwiej jest zamówić Whitify Carbon i cieszyć się efektami, które widać.

Jakie są opinie innych osób o Whitify Carbon?

Czytając opinie osób, które już wypróbowały pastę wybielającą Whitify Carbon, można z całą pewnością stwierdzić, że jest to produkt warty uwagi. Można znaleźć opinie, w których jest jasno napisane, że już krótkotrwałe działanie pasty przynosi efekty, które ciężko było osiągnąć używając zwykłej pasty do zębów z drogerii. Poniżej opinie na temat Whitify Carbon – jak widać pasta ma swoich zwolenników!

„Tak długo szukałam pasty wybielającej, która poradziłaby sobie z moimi przebarwieniami na zębach, że już zaczynałam tracić nadzieję na śnieżnobiałe zęby. Jakiś czas temu natknęłam się na wpis na pewnym blogu, gdzie pisano o Whitify Carbon. Powiem krótko – kupujcie i korzystajcie z tego wszyscy! Nie ma lepszej pasty wybielającej!” – Asia

„Wydajna, warta swojej ceny, spełniająca swoje zadanie – czego chcieć więcej?” – Artur

Jaka jest cena Whitify Carbon?

To zależy od pakietu, który chcielibyśmy kupić. Ten najbardziej podstawowy, „startowy”, zawierający jedno opakowanie, kosztuje 139 złotych. To, że zobaczysz efekty działania pasty, jest bardziej niż pewne. Możesz zakupić od razu 2 opakowania Whitify Carbon płacąc za to 249 złotych. Jak widać – im więcej tym bardziej się opłaca. Ale, aby nie rzucać słów na wiatr, polecamy zakup pakietu za 350 złotych, w którym płacisz za 3 opakowania, a dodatkowo 1 dostajesz gratis. Nie powiesz, że nie warto! Z jednej strony cena jest wysoka, ale czy nie wydałeś już więcej na wszystkie inne wybielające pasty? Zresztą, tak między nami, jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę. A zakup Whitify Carbon jest jak najbardziej wart swojej ceny – warto zapłacić za coś, co w końcu będzie działało tak, jak ma działać.

Gdzie mogę kupić Whitify Carbon?

Whitify Carbon najlepiej, najbezpieczniej, najszybciej i najprościej zakupić na stronie producenta. Nie trzeba płacić za przesyłkę, paczka pakowana jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, a po 48 godzinach powinna już być u Ciebie. Szybko, sprawnie i przyjemnie. Nie warto szukać na innych stronach bo zwyczajnie się nie opłaca – nie wiadomo kiedy przesyłka dojdzie, kiedy w ogóle zostanie wysłana, a dodatkowo za kuriera należy zapłacić. Warto oszczędzić sobie nerwów.

Kiedy zobaczę efekty używania pasty?

Po zużyciu niecałego jednego opakowania. Wiadomo, że im dłużej będziesz używać pasty, tym Twoje zęby będą coraz bardziej bliskie kolorowi białego śniegu. Ale nie takiego śniegu, jaki mamy okazję widzieć w Polsce od kilku lat! Bardziej chodzi o taki, jaki można zobaczyć na Antarktydzie – nieskazitelnie biały, bez żadnych niedoskonałości. Pasta jest nieszkodliwa dla szkliwa, nie zawiera fluoru, a jej magicznym składnikiem jest jedynie aktywny węgiel, który pochłania wszelkie bakterie, przebarwienia oraz toksyny.

A dawkowanie? Czy mogę zaszkodzić moim zębom zbyt częstym używaniem Whitify Carbon?

Nic z tych rzeczy! Aktywny węgiel, pomimo swojego znakomitego działania, jest łagodny dla szkliwa zębów. Ksylitol (który ma działanie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne), chloroheksydyna (dzięki niej nie powstaje kamień nazębny), wyciąg z sosny śródziemnomorskiej (działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie), mentol (zapewnia świeży oddech), uwodniona krzemionka (delikatnie ale dokładnie czyści zęby) oraz węgiel aktywny – czy po przeczytaniu tych składników, nadal zastanawiasz się czy Whitify Carbon to dobry wybór? Zęby należy myć tak jak zwykłą pastą – z tą różnicą, że tutaj dodatkowo nie trzeba się martwić efektami, bo pewne jest, że będą.

Share